Profesjonalny odbiór techniczny mieszkania w Szczecinie

Odbiór mieszkania w Szczecinie

Zakupienie swojego mieszkania dla wielu z nas jest największą inwestycją w naszym życiu. To właśnie w tym miejscu planujemy spędzić następnych kilkadziesiąt lat wychowując wspaniałe dzieci. Niestety na rynku nieruchomości znajduje się wiele wspaniałych oraz dodatkowo wadliwych mieszkań.

Warto więc świadomie podejść do swojej inwestycji mieszkaniowej, abyście nie musieli płacić dodatkowych kilkunastu tyś. złotych za usterki dewelopera. Mieszkania obecnie w Polsce są już wystarczająco drogie, dlatego zdecydowanie warto uniknąć tego rodzaju, niepotrzebnych kosztów. W zgodzie z bieżącymi zasadami, deweloper odpowiada za dane mieszkanie do chwili podpisania dokumentów. Warto zatem na Szczecin odbiór techniczny mieszkania przyjść ze specjalistą. Doświadczony specjalista budowlany w ciągu zaledwie kilku minut oceni, czy dane mieszkanie zostało idealnie wykończone. Zwróci uwagę na ewentualne niedociągnięcia występujące w instalacji wodnej lub elektrycznej , a ponadto na równość ścian. Wbrew pozorom stawianie prostych ścian wcale nie jest łatwe i wielu młodych osób musi zmierzyć się z tą przykrą niespodzianką na etapie wykończenia. Jeśli więc w trakcie wykańczania mieszkania nie chcecie dowiedzieć się, że potrzeba dodatkowych kilku tyś. na wyrównanie ścian, to warto udać się na odbiór techniczny z doświadczonym specjalistą.
Na odbiór techniczny mieszkania – Szczecin w każdej chwili macie prawo przyjść z dowolną ilością osób towarzyszących. Jeżeli już specjalista zwróci uwagę na niewątpliwe mankamenty istniejące w mieszkaniu, to deweloper będzie miał obowiązek je naprawić. Istnieje również sposobność znacznego spuszczenia z ceny mieszkania, wręcz o kilka tyś. złotych. Spadek ceny będzie oczywiście zależał od wykrytej usterki. Specjalista budowlany będzie perfekcyjnie wiedział, jak rozmawiać z deweloperem , a ponadto ile będzie kosztowało naprawienie danego uchybienia. Z jego pomocą na pewno uda wam się zakupić idealne mieszkanie w adekwatnej cenie. Koszt wynajęcia specjalisty jest w rzeczywistości dość niski w porównaniu z jego ogromną rolę. Skoro więc decydujecie się na zakupienie własnego własnego, wspaniałego mieszkania, to warto zadbać o wszelkie najmniejsze elementy. Wasze swoje mieszkanie powinno być przecież idealne, bez żadnej znaczącej skazy.
Dodatkowe informacje: Szczecin inspektor budowlany.