Obsługa firm transportowych – oferta

Nie ulega wątpliwości, że w firmach transportowych konieczne jest prowadzenie określonych procedur, jak również przestrzeganie obowiązujących przepisów oraz zasad. Warto dodać natomiast, że na rynku działają doświadczone firmy, które oferują kompleksowe usługi skierowane właśnie do firm transportowych, zajmujących się w głównej mierze transportem krajowym. Czas pracy kierowców rozliczany przez takie firmy to usługa ciesząca się dużym zainteresowaniem pośród firm transportowych.

Pamiętajmy o tym, że takie usługi realizowane są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy dokładają wszelkich starań, aby zaoferować swoim klientom kompleksowe oraz elastyczne dopasowane do potrzeb w ich firmie usługi. Co za tym idzie możemy liczyć na fachowość oraz terminowość.
Usługi skierowane do firm transportowych – na co zwrócić uwagę?
Głównie należy wyjaśnić, że usługi wykonywane na rzecz firm transportowych odróżniają się kompleksowością, jak też fachowością. Rozliczenie kierowców to jedna z podstawowych usług, ale możemy też liczyć na doradztwo oraz pomoc w zakresie realizacji zadań takich jak przygotowywanie dokumentacji dla pracowników, audyty, czy także legalizacja tachografów cyfrowych używanych w pojazdach firm transportowych. A dodatkowo są to też usługi powiązane z rozliczaniem kierowców, którzy udają się w podróże służbowe. Pamiętajmy również o tym, że firmy takie oferują usługi nie tylko w zakresie rozliczania czasu pracy kierowców, ale też płac sektorowych. W praktyce oznacza to, że taka firma zajmuje się wyceną wynagrodzenia przeznaczonego dla kierowców jak również obliczaniem wysokości składki przeznaczonej dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych za kierowcę. Pakiet mobilności dla kierowców przewidziany jest dla tych firm transportowych, które operują w obrębie Unii Europejskiej i na jego podstawie następuje wyliczanie płac zagranicznych, czyli sektorowych. Warto zatem pamiętać o tym, że w przypadku firm transportowych zatrudniających kierowców zarówno w ruchu krajowym jak też międzynarodowym możemy korzystać z usług fachowych firm, które oferują kompleksowe usługi w zakresie między innymi obliczania wynagrodzenia jak też czasu pracy kierowców.

Zobacz także: Rozliczenie kierowców.