Import samochodów z usa – usługi

Jeśli myślimy o kupnie auta ze Stanów Zjednoczonych, to niewątpliwie warto korzystać z oferty firmy, która oferuje kompleksową pomoc w tym zakresie. Warto mieć na uwadze więc o tym, że jest to pomocy dotycząca nie tylko importu, niemniej jednak również licytowania wybranego przez klienta egzemplarza. Firma americar zajmuje się zatem profesjonalną pomocą skierowaną do klientów indywidualnych oraz biznesowych, która dotyczy licytowania na aukcjach w Stanach Zjednoczonych wybranych marek pojazdów, jak też importowania tych samochodów pod wskazany przez klienta adres.

Należy pamiętać o tym, że jest to usługa realizowana nie tylko i wyłącznie kompleksowo, niemniej jednak też indywidualnie dobrze dopasowana do konkretnego klienta oraz jego potrzeb oraz założeń.
Import aut ze Stanów Zjednoczonych – co trzeba wiedzieć?
Na początku należy zaznaczyć, że taki import samochodów z usa to usługa realizowana całkowicie specjalistycznie, a zatem wybrany a także wylicytowany samochód zostanie dostarczony klientowi pod wskazany przez niego adres. O ile zatem chcemy korzystać z takich usług, to w pierwszej kolejności musimy skontaktować się z firmą i określić jakiego samochodu poszukujemy. Pracownicy firmy wynajdą jednakowyochód, następnie pomogą nam w licytacji. Warto zdawać sobie sprawę także o tym, że wybrany przez nas samochód zostanie w bardzo szczegółowy sposób sprawdzony, a zatem między innymi zostanie sprawdzona jego historia, jak również wersja wyposażenia. Należy wspomnieć także o tym, że samochody z USA na prawdę często są o sporo tańsze niż te pochodzące z rynku europejskiego, czasem różnica sięga dosłownie kilkudziesięciu procent. A dodatkowo, bardzo często samochody pochodzące z rynku amerykańskiego są całkiem dobrze wyposażone, jak również lepiej utrzymane i dużo lepiej serwisowane. Ponadto, można w intuicyjny sposób sprawdzić historię, a więc na przykład czy uległy jakiś poważnym wypadkom czy także stłuczkom. W dodatku, americar to także firma, która para się doradztwem, a więc pomoże nam w wybraniu odpowiedniego samochodu dopasowanego do naszych potrzeb. Usługi obejmują także weryfikację historii auta, jak także wycenę auta. A dodatkowo, możemy też liczyć na pomoc w zakresie licytowania, jak również załatwiania wszelkich formalności związanych z importem. Nie jest więc zaskoczeniem, że coraz więcej osób korzysta z usług takich firm.

Źródło: americar.