Rzucanie siekierami

Idealny sport dla prawdziwych mężczyzn

Niedawno na mapie Krakowa pojawiło się bardzo intrygujące miejsce, które cieszy się narastającym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności. Jest to wyjątkowy, przyszłościowy klub dedykowany dla silnych facetów, którzy pragną wyładować wszystkie negatywne emocje za pomocą prawdziwego, męskiego sportu. Tym sportem jest dyscyplina, która już od kilku lat cieszy się ogromną popularnością w Kanadzie.

Na pewno też w Polsce rzucanie siekierami będzie się cieszyło ogromną popularnością, gdyż jest to jedna z najstarszych dyscyplin sportowych uprawianych przez naszych przodków. Powrót do korzeni wcale nie jest czymś złym, chociaż de facto w teraźniejszych czasach nikt już nie rzuca siekierami w kierunku innego człowieka, wroga. Warto natomiast powrócić do pradawnych tradycji, gdyż to właśnie na nich wyrosła potęga dawnego Królestwa Polskiego. To właśnie z naszego kraju wywodziło się wielu sławnych osiłków, którzy rzucali ciężkimi toporami, jak zwykłymi nożami. W teraźniejszych czasach ta umiejętność na pewno nikomu nie przyda się w zwyczajnym życiu, niemniej jednak jest doskonałym sposobem na obudzenie w sobie męskiego ducha a także rozładowaniem nagromadzonych, negatywnych emocji.
Axe nation Kraków jest dosyć nowym klubem, niemniej jednak liczba członków zwiększa się z dnia na dzień. W tym klubie spotkacie grono prawdziwych facetów, którzy nie chodzą w fioletowych spodniach i nie używają podkładu do wyrównania kolorytu cery. Jeżeli już więc brakuje wam w zwyczajnym towarzystwie silnych, imponujących męskością kolegów, to tym bardziej warto zapisać się do klubu. W tym miejscu będziecie mogli nie tylko i wyłącznie rozwinąć własne kwalifikacji rzucania siekierą, niemniej jednak również poznać wielu wspaniałych facetów. Zanim natomiast udacie się do klubu, warto krytycznie spojrzeć na własną tężyznę fizyczną. Samo utrzymanie siekiery w adekwatnej pozycji nie jest prostym zadaniem, a co dopiero jej sprawne rzucenie w kierunku wyznaczonego celu. O ile zatem nie jesteście pewni, czy podołacie dla tego zadania, to może warto najpierw wybrać się na solidny trening na siłownię. Nie chcecie przecież zbłaźnić się na pierwszych zajęciach w klubie, gdy nie będziecie wstanie dorzucić dość ciężkiej siekiery do tarczy oddalonej od was o kilkadziesiąt metrów.
Więcej informacji: stag party krakow.